Szukam pracy

Szukasz pracy lub w najbliższym czasie zamierzasz wejść na rynek pracy, ta strona jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury, znajdziesz tutaj: porady dotyczące rynku pracy, portale z ogłoszeniami o pracę oraz polecane strony poświęcone rynkowi zatrudnienia.


Polecane strony i portale internetowe

  • Goldenline.pl – Centrum Kariery – GoldenLine – polski serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer branding. Co miesiąc serwis odwiedza ponad 2 mln użytkowników. GoldenLine kandydatom dostarcza oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego.
  • Linkedin.com – LinkedIn – międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Serwis założony w grudniu 2002 roku i uruchomiony w maju 2003 roku. W lutym 2021 r. portal LinkedIn miał 740 milionów użytkowników w 200 krajach.
  • Do Kariery.pl – Strona dokariery.pl prowadzona jest przez zespół Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży (ECAM). Znajdziesz tu informacje dotyczące nauki zawodów i pierwszych kroków w pracy. Udostępniamy oferty pracy, staży i praktyk.
  • Powiatowy Urząd pracy w Poznaniu – instytucja zajmująca się badaniem i analizowaniem rynku pracy, udzielaniem informacji osobom bezrobotnym oraz zajmująca się pośrednictwem zawodowym dla osób poszukujących pracy.